Výsuvný sklolaminátový rebrík - 3,6m 2x12 priečok - ATD

Značka: Werner

Vlastnosti výsuvného rebríka stručne:

  • Elektricky nevodivý, extrémne pevný a odolný rebrík zo siedmich vrstiev sklenených vlákien zaistí vašu bezpečnosť
  • Gumové pätky, patentované výstuhy (Edge®) a samo vyrovnávacie nohy zvyšujú stabilitu
  • Vnútorné lanová kladka pre vysoké zaťaženie pre jednoduché ovládanie
  • Protišmykové "D" priečky pre pohodlie a bezpečnosť
  • Rebrík je schválený podľa prísne normy EN131 a je vhodný pre profesionálne použitie
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 203_77535
€446,10 / ks €368,68 bez DPH
Výsuvný sklolaminátový rebrík - 3,6m 2x12 priečok - ATD
Značka: Werner
Výsuvný sklolaminátový rebrík - 3,6m 2x12 priečok - ATD
Doprava zadarmo

Konštrukcia

Výsuvný sklolaminátový rebrík - 3,6m 2x12 priečok - má koľajnice, ktoré sú konštruované z extrémne odolného, ​​nevodivého, sedemvrstvového vlákna - sklolaminátu. Sú ideálnou náhradou hliníkového výsuvného rebríka vďaka týmto vlastnostiam. Tieto rebríky sú určené pre využitie v tých najextrémnejších pracovných podmienkach. Dôvera v náradí by mala byť prioritou a produkty Werner Vám ju zabezpečí.

Pevnosť a výdrž

Prehýbaniu rebríky, ked po nom léziu, môžem hoci nebezpečné a nepohodlné. Či máte hliníkový výsuvný rebrík či sklolaminátový, tak je tam možnosť prehýbaniu. Sklolaminátové výsuvné rebríky Werner ŠÚ vyrobené s patentovaným dizajnom ALFLO. A čo to vlastne znamená?

Funkciám ALFLO je štýl konštrukcie samotného sklolaminátu a štýlom napojením každý priečka ku sklolaminátovým koľajniciam. Priečka rebríkové Werner ŠÚ zlisované takým spôsobom, že drží ku koľajniciam pevne z oboch strán. Už žiadne prehýbanie rebríku, pracujte pohodlne a hlavne bezpečne.

Pohodlné a veľké priečky "D"

Skvelou vlastnosťou toho výsuvného rebríka sú priečky v tvare písmena "D". Klasické štvorcová priečky sú určené pre krátku a jednoduchú prácu na rebríku. Zatiaľ čo "D" priečky sú väčšie a hlavne pohodlnejšie pri práci, pretože vždy stojíte na rovnej a pevnej ploche, a z toho Vás nohy bolieť nikdy nebudú.

Priečky sú tiež vrúbkované, takže sú skvelé pre prácu v tých najextrémnejších podmienkach a sú bezpečné.

Lanové ovládanie

Keď máte kratšie výsuvný rebrík, tak nie je taký problém ho roztiahnuť to najdlhšia polohy. Ale určite poznáte ten pocit, keď máte dlhšiu rebrík a potrebujete ho vytiahnuť a to už môže byť otravné. Samozrejme si nájdete grif v tom ako na to, ale predsa ovládanie za pomocou lana má svoje výhody.

Sa sklolaminátovými výsuvnými rebríkmi Werner toto zvládnete rýchlejšie, efektívnejšie a pohodlnejšie, pretože sú je vybavené lanom. Ovládaní je naozaj jednoduché. Stačí uvoľniť poistku a pomocou lana, ktoré je upevnené cez kladkový systém rebrík vytiahnete do správnej výšky. Po práci zase pomocou lana rebrík spustoším. Rebrík jazdia hore a dole bez problémov, pretože bočnice sú v tvare koľajníc a zapadajú do seba. Nemusíte sa obávať, že by sa vysúvania časť rebríka na vás vyklopila.

Stabilné nohy

Sklolaminátový výsuvný rebrík Werner je vybavený netypickými nohami. Na klasických výsuvných rebríkoch je stabilizátor, ktorý na prvý pohľad môže pôsobiť stabilnejšie, ale to nemusí byť vždy pravda. Keď spojíte kvalitnej konštrukcii celého rebríka a správny dizajn nôh tak tieto nohy môžu byť stabilnejšie než klasické hliníkové výsuvné rebríky.

Vďaka tomu, že sú nohy pohyblivé tak dokážu samostatne vyrovnať menšie nerovnosti povrchu. Kým stabilizátor je pevne pripevnený a kopíruje povrch na ktorom je položený. Kvôli tomu váš rebrík nie je opretý v optimálnej pozícii a to môže byť nebezpečné.

Ďalšia výhoda je špicatá zadná strana každej z nôh. Keď pracujete na mäkkom povrchu tak môže byť zložité rebrík nejakým spôsobom vyrovnať. Na výsuvnom rebríku Werner jednoducho nohy otočíte, zabodnú sa do zeme a môžete pohodlne do práce.

Posledná funkcia, sú gumy. Tieto gumy sú odolné a hlavne nefarbiaca. Rebrík môžete pokojne používať aj na hotovom povrchu a nič sa nepoškriabe a nezničí. Čo vám môžeme odporučiť, z vlastnej skúsenosti je chránič na rebrík proti oderu povrchov. Toto príslušenstvo skompletizuje ochranné prvky rebríka, pretože sa nebudete musieť báť rebrík oprieť napríklad o fasádu.

Schválené podľa najnovšej normy EN131. Pre profesionálne použitie.

 

Firma Werner vyrába tie najpoužívanejšie rebríky na trhu USA už od roku 1963 a postupne dobýva celý svet. Dnes si môžete ten najkvalitnejší a inovatívne rebrík zaobstarať aj u nás.

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás na čísle +420 777 785 844 alebo nám napíšte na obchod@stavur.sk

Viete že ...

Výrobky zo sklolaminátu sa vyrábajú natieraním alebo striekaním živice do formy (prípadne na kopyto). Sklené vlákna sa môžu na vrstvu živice prikladať ručne, obvykle ako tkanina, alebo môžu byť krátke vlákna primiešaná priamo do živice.

Dodatočné parametre

Kategória: Výsuvné rebríky
Hmotnosť: 20.1 kg
Roztiahnutá dĺžka: 6,22m
Zložená dĺžka: 3,61m
? Pracovná výška: 6,72m
Sekcia x priečky: 2 x 12
Šírka priečky: 43cm
Hĺbka priečky: 4cm
Materiál: Sklolaminát
Doporučená záťaž: 150kg

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.