Vložka do nádoby na farbu Lock-in

Značka: Werner

Vlastnosti vložky do nádoby stručne:

  • Zjednodušenie upratovania
  • V balení 4ks
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 405_79002
€5,78 / balenie €4,78 bez DPH
Vložka do nádoby na farbu Lock-in
Značka: Werner

Využitie

Vložka do nádoby na farbu je jednorazová vložka pre použitie s nádobou na farbu. Balenie obsahuje 4 ks.

Čo je to systém Lock-in?

Tento jednoduchý, ale brilantný systém je vynálezom značky Werner. Jedná sa o 2 sloty na sklolaminátových schodíkoch a rebríku. Na týchto rebríkoch je takzvaná samica a na doplnkoch Lock-in je samec (tzv. Puzzle). Doplnok jednoducho vezmete a zasuniete na rebrík a zase tiež vysuniete. Niektoré Lock-in doplnky sú vybavené ďalšími sloty do ktorých si môžete pripojiť ďalšie Lock-in doplnky.

Tip

Vložka je určená na jednorazové použitie, ale ak ju hneď po použití umyjete, tak ju rozhodne môžete použiť viackrát. Asi si ale vravíte prečo si vložky teda kupovať? Ak lepíte napríklad tapety, tak tento doplnok sa veľmi hodí, pretože lepidlo je ťažko umývateľné.

Dodatočné parametre

Kategória: Lock-in Doplnky
Hmotnosť: 0.1 kg
Balenie obsahuje: 4ks

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.