Upínací systém na rebríky

Značka: Werner

Vlastnosti upínacieho systému stručne:

  • Pripevnite viac rebríkov zároveň
  • Štandardne upevníte rebrík o šírke 37,5cm a hrúbke 33,5 cm
  • Rýchle a jednoduché použitie
  • Možnosť uzamknutia zámkom (nie je súčasť balenia)
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 906_45016
€38,91 / pár €32,16 bez DPH
Upínací systém na rebríky
Značka: Werner

Jednou z chýb, ktorých by sme sa mali snažiť vyvarovať, je používanie popruhov z račňou na upevnenie rebríka. Možno si hovoríte prečo a alebo napríklad "ako inak mám teda upevniť môj rebrík"? My osobne odporúčame použiť držiak rebríka na auto. Na trhu nájdete viac druhov týchto držiakov, ale všetky fungujú na rovnakom princípe. Jednoducho zahákujete držiak za váš strešný nosič skrz rebrík a potom primeranou silou dotiahnete.

Rozhodne neodporúčame používať popruhy s račňou a je to z toho dôvodu, že račňa sa dá jednoducho pretiahnuť bez toho aby sme si to uvedomili a potom môže dôjsť k poškodeniu rebríku. Pokiaľ ale ďalej volíte túto variantu, tak by sme vám radi zdôraznili - priťahujte rebrík ako sa hovorí "primerane vyvalené oči".

Obsah balení:

  • 2x držák žebříku na auto

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 3.15 kg
Upevní rebrík o šírke: 37,5cm
? Upevní rebrík s hrúbkou až: 33,5cm
Balenie obsahuje: 2ks

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.