Stolárske svorky a zvierky

Stolárske zvierky sú skvelou pomôckou do každej dielne. Najviac sa hodí, keď potrebujete tretiu ruku pri práci. Svorky a zvierky Krege sú rozdelené do 2 typov. Klasické a so systémom Automaxx®.

Klasické sú už ako to názov napovedá svorky, ktoré si nastavíte za pomocou kolieska na rukoväti, do akej výšky chcete aby sa zovreli. Ale nenechajte sa miasť tým slovom klasické, pretože svorky a zvierky Krege sú vyrobené z veľmi pevného kovu pre maximálnu odolnosť a pevnosť.

Ďalšie sú svorky a zvierky, ktoré sú vybavené systémom Automaxx®, tento systém vám urýchli a uľahčí prácu. Už nemusíte niekoľkokrát nastavovať výšku zovretia. Prechádzajte s tenkého na tuční materiál žmurknutím oka, jednoducho stlačíte rukoväť a svorky sa automaticky prispôsobí šírke materiálu. Ďalšia skvelá funkcie svoriek so systémom Automaxx® je tá, že za pomocou kolieska, ktoré sa nachádza na rukoväti si môžete nastaviť silu zvierania. A ako si to nastavíte tak to taky zostane dovtedy než to vy sami zase zmeníte. Pevná konštrukcia s kovu zaručí pevnosť a odolnosť.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
KREG Klasická kliešťová zvierka - čelná 51mm
€19,45 bez DPH
€23,54 / ks

Vlastnosti zvierky stručne: Dosah 51mm Maximálne roztvorenie čeľustí 57mm Pevná a odolná konštrukcia Veľké upínacie podložky

15001_KHC-MICRO
KREG Klasická kliešťová zvierka - čelná 76mm
€27,58 bez DPH
€33,37 / ks

Vlastnosti zvierky stručne: Dosah 76mm Zovrie materiál s hrúbkou 70mm Pevná a odolná konštrukcia Veľké upínacie podložky

15002_KHC-PREMIUM