Sklolaminátové schodíky s plošinou - 4 stupne

Značka: Werner

Vlastnosti chytrého rebríka stručne:

  • Elektricky nevodivý, extrémne pevný a odolný rebrík zo siedmich vrstiev sklenených vlákien zaistí vašu bezpečnosť
  • Jednostranne schodný s multifunkčnou pracovnou plochou (HolsterTop ™) a doplnky Lock-in pre rozšírené funkcie
  • Gumové pätky, patentované výstuhy (Edge®) a fixné kovové vzpery pre nekompromisné stabilitu
  • Hlboké vrúbkované stupňa (80 mm hlboké) a priestranná plošina (250 mm x 340 mm) pre maximálne pohodlie
  • Rebrík je schválený podľa prísne normy EN131 a je vhodný pre profesionálne použitie
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 109_7170418
€186,30 / ks €153,97 bez DPH
Sklolaminátové schodíky s plošinou - 4 stupne
Značka: Werner

Sklolaminátové schodíky Werner sú pohodlné a bezpečné

Sklolaminátový stojací rebrík - schodíky 4 stupne má koľajnice vyrobené z extrémne odolných, nevodivých sedemvrstvových sklenených vlákien - sklolaminátu.

Sklolaminát je vysoko odolný voči poveternostným vplyvom, prehýbaniu, preliačiny a je nevodivý voči elektrine. Produkty z tohto materiálu sú vhodné pre prácu s elektrinou. Vďaka týmto vlastnostiam sú skvelou náhradou hliníkových schodíkov a rebríkov. Schválené podľa najnovšej normy EN131. Pre profesionálne použitie

Stále Vás bude prekvapovať svojou multifunkčnosťou a chytrosťou

Tento rebrík je vybavený multifunkčný pracovnou plochou (HolsterTop ™), ktorá je ideálna k organizácii pracovných pomôcok a tým vám ušetrí zbytočné cesty hore a dole po rebríku. Ďalšou funkciou je pripojenie doplnkov Lock-in, ktoré jednoducho nasadíte na rebrík a tým si zvýšite kapacitu pracovnej plochy.

Multifunkčnosť schodíkov Werner je limitovaná Vami a každý remeselník si nájde to ideálne použitie pre seba. Nech si potrebujete odložiť pár skrutiek, aku vŕtačku či kladivko, vždy sa miesto na pracovnej ploche nájde. Ak potrebujete napríklad niekde umiestniť väčšie vedierko s farbou, ktorý sa nezmestí na pracovnú plochu, tak si prezrite doplnok hákový držiak, ten už sa o to postará s prehľadom.

Pre všetky tipy a triky ako využívať pracovnú plochu kliknite tu.

Vystuženie rebríka

Medzi ďalšie funkcie patrí patentovanej výstuhy Edge® vyrobené z tvrdého plastu. Jedná sa o vystuženie koľajníc schodíkov. Tieto výstuhy zaisťujú pevnosť a stabilitu rebríka a oproti staršiemu dizajnu, ktorý bol vyrobený z hliníka sú flexibilné a tým dokážu lepšie absorbovať nárazy pri páde.

Schodíky môžete využiť na všetkých typoch povrchu. Od tých najextrémnejších podmienok na stavbe po umývaní okien v domácnosti až po zbieranie jabĺk alebo lezenie do podkrovia.

Stabilita pri práci

Schodíky sú vybavené oceľovou plošinou o veľkosti 250mm x 340mm, ktorá bola otestovaná 50 000-krát (nášľapov) so zaťažením 150kg. Nemusíte sa obávať, že by sa Vám plošina podlomila pod nohami, zasväcovacia systém Vás istí.

Vrúbkovaný povrch plošiny zaistí bezpečnosť. Na plošine sa pohodlne otočíte do všetkých smerov pri práci. Vďaka pracovnej ploche a doplnkom Lock-in z rebríka nebudete musieť zliezať. Stačí si všetko náradie naskladať napríklad do pracovného vedra lock-in a ísť na to.

Pohodlne šplhajte po rebríku

Pohodlnosť na rebríku je jednou zo základných vlastností. Sklo-laminátové schodíky Werner to zvládnu na jednotku. Môžete ich používať celý deň a nohy Vás nikdy bolieť nebudú.

Nášľapy sú vrúbkované pre bezpečnosť a hĺbka 80mm zaistí Vaše pohodlie. Medzera medzi každým nášľapom je 298mm a vďaka tomu sa Vám po rebríku polezie jednoducho. Každá časť tohto produktu je vyrobená z cieľom maximálnej bezpečnosti a pohodlnosti.

Ak hľadáte profesionálne alebo domáce schodíky, ktoré Vám vydrží na veky, tak sklolaminátové profi schodíky sú tá pravá voľba.

Firma Werner vyrába tie najpoužívanejšie rebríky na trhu USA už od roku 1963 a postupne dobýva celý svet. Dnes si môžete ten najkvalitnejší a inovatívne rebrík zaobstarať aj u nás.

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás na čísle +420 777 785 844 alebo nám napíšte na obchod@stavur.sk

Viete že ...

Výrobky zo sklolaminátu sa vyrábajú natieraním alebo striekaním živice do formy (prípadne na kopyto). Sklené vlákna sa môžu na vrstvu živice prikladať ručne, obvykle ako tkanina, alebo môžu byť krátke vlákna primiešaná priamo do živice.

Názor odborníka

Sklolaminátové rebríky sú ideálne do extrémnych pracovných podmienok, ale tiež sú skvelé pre domáce použitie, pretože predsa len sú odolné, stabilné a hlavne pohodlné. Pracovná plocha je skvelá v tom, že si odložíte vaše náradie a máte ho priamo po ruke. Ak sa rozhodnete tent rebrík zaobstarať, tak určite Vám odporučím Lock-in doplnky, ktoré Vám pracovnú plochu ešte zväčší.

Tomáš Urbanec, profesionálny remeselník a zakladateľ stavebné firmy StavUR s.r.o.

Dodatočné parametre

Kategória: Sklolaminátové profesionálne schodíky
Hmotnosť: 9.15 kg
Zložená výška: 1,68m
Rozložená výška: 1,54m
? Pracovná výška: 2,68m
Rozptyl: 0,97m
? Plošina vo výške: 0,93m
Velikost plošiny: 250mm x 340mm
Hĺbka stupňa: 80mm
? Počet stupňov: 4
Doporučená záťaž: 150kg
Materiál: Sklolaminát
Certifikácia: EN131

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.