Pracovný delený úložný box Lock-in

Značka: Werner

Vlastnosti deleného boxu stručne:

  • Box je rozdelený na 4 diely pre organizáciu menších predmetov
  • Obsahuje držiaky pre skrutkovače, kliešte, nože, utierky a podobne
  • Zabudovaný hák pre väčšie pohodlie
  • Možnosť pripojiť ďalšie menšie Lock-in doplnky - Hákový držiak, Nádoba na farbu nebo Povrazový držiak
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 403_79005
€18,87 / ks €15,60 bez DPH
Pracovný delený úložný box Lock-in
Značka: Werner

Organizácia pre každú prácu

Pracovný delený úložný box Lock-in je súčasťou patentovaného dizajnu Lock-in, ktorý sa nachádza na sklolaminátových rebríkoch Werner radov 716 a 717. Vďaka tomuto skvelému doplnku si ušetríte cesty hore a dole po rebríku.

Či ste elektrikár, inštalatér alebo si radi organizujete Vaše spojovacie materiály. Pracovný delený úložný box Vám uľahčia prácu.

Každá vlastnosť má svoj účel

Pracovný delený úložný box je vybavený hneď niekoľkými chytrými vlastnosťami. Pozdĺž zadnej časti doplnku nájdete pozdĺžny otvor, ktorý je určený pre utierky alebo papier s poznámkami. Vedľa pozdĺžneho otvoru sú 3 ďalšie. Jedna väčšia pre zaháknutie klieští a druhá pre skrutkovače.

Hlavnou vlastnosťou tohto doplnku sú 4 misky pre rozdelenie spojovacieho materiálu alebo napríklad elektrikárskych WAGO svoriek.

Po ľavej strane nájdete pevný hák pre vedierka alebo pre odloženie kábla. Po pravej strane je ďalšia samica systému Lock-in. Interné prepojenia Vám umožní pripojiť si ďalšie doplnky Lock-in - Nádoba na farbu, Hákový držiak alebo Povrazový držiak.

Čo je to systém Lock-in?

Tento jednoduchý, ale brilantný systém je vynálezom značky Werner. Jedná sa o 2 sloty na sklolaminátových schodíkoch a rebríku. Na týchto rebríkoch je takzvaná samica a na doplnkoch Lock-in je samec (tzv. Puzzle). Doplnok jednoducho vezmete a zasuniete na rebrík a zase tiež vysuniete. Niektoré Lock-in doplnky sú vybavené ďalšími sloty do ktorých si môžete pripojiť ďalšie Lock-in doplnky.

Tip

Vyskúšajte tiež Povrazový držiak, ktorý Vám umožní zavesiť si napríklad aku vŕtačku na Pracovný delený úložný box.

Názor odborníka

Doplnky Lock-in sú fakt skvelé a nemôžem si je dosť vynachváliť. Žiadny rebrík sa nemôže rovnať tomuto systému. Pokiaľ Vám nestačí pracovná plocha na sklolaminátových rebríku a schodíkoch Werner, tak tieto doplnky sú správna voľba.

Pracovný delený úložný box je skvelý pre organizáciu malých predmetov. Najviac ho využívam pri elektrikárskych prácach. Keď zapájam poistky, tak si rozdelím všetko čo potrebujem do individuálneho boxu a všetko mám po ruke. Doplnok využije každý. Keď pracujem s veľa spojovacími materiálmi, tak si ich rozdelím, dám na rebrík alebo schodíky ktoré sú vybavené systémom Lock-in a je to. Aku vŕtačku si zaveste na pravú stranu s pomocou povrazového držiaku a opäť mám všetko čo potrebujem po ruke.

- Tomáš Urbanec, profesionálny remeselník už od roku 1993

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lock-in Doplnky
Hmotnosť: 0.7 kg

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.