Pracovné vedierko Lock-in

Značka: Werner

Vlastnosti nádoby stručne:

  • Skvelé pre všetky profesie - elektrikárske, údržbárske, inštalatérske a stavebné.
  • Zabudovaný držiak na meter a skrutkovače
  • 4 Otvory na uchytenie náradia
  • Kovová rúčka na pohodlné prenášanie
  • Špeciálne drážky na zachytenie rúrok
  • nosnosť 11kg
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 401_79003
€28,14 / ks €23,26 bez DPH
Pracovné vedierko Lock-in
Značka: Werner

Doplnok pre uľahčenie každej práce

Pracovné vedierko Lock-in je súčasťou patentovaného dizajnu Lock-in, ktorý sa nachádza na sklolaminátových rebríkoch Werner radov 716 a 717. Vďaka tomuto skvelému doplnku si ušetríte cesty hore a dole po rebríku.

Využije ho úplne každý. Či ste elektrikár, inštalatér alebo napríklad doma umývate okná. Pracovné vedro Vám uľahčí prácu. Celková nosnosť je 11kg.

Každá vlastnosť má svoj účel

Pracovník vedro je vybavený hneď niekoľkými chytrými vlastnosťami. V pravom rohu nájdete dva otvory, ktoré sú určené pre skrutkovače alebo kliešte, takže Vaše najviac používané náradie máte hneď na dosah. Vedro je dostatočne veľký pre odloženie napr. Vŕtačky alebo ďalšieho potrebného náradia.

Každý z nás pozná ten pocit, keď nemôže nájsť meter a opakovaným hľadaním stráca drahocenný čas, ale tento problém vedro rieši tým, že v ľavom rohu sa nachádza drážka do ktorej si jednoducho zahákujete Váš meter.

Strany vedra sú vytvarované pre odloženie rúrok. Pevné ucho vedra je veľmi praktické, stačí si Vaše najpoužívanejšie náradie naskladať do vedra a za ucho vyniesť na rebrík a zasunúť do slotov Lock-in. Na konci pracovného dňa jednoducho vedro vysuniete a schováte.

Čo je to systém Lock-in?

Tento jednoduchý, ale brilantný systém je vynálezom značky Werner. Jedná sa o 2 sloty na sklolaminátových schodíkoch a rebríku. Na týchto rebríkoch je takzvaná samica a na doplnkoch Lock-in je samec (tzv. Puzzle). Doplnok jednoducho vezmete a zasuniete na rebrík a zase tiež vysuniete. Niektoré Lock-in doplnky sú vybavené ďalšími sloty do ktorých si môžete pripojiť ďalšie Lock-in doplnky.

Tip

Pracovné vedierko si môžete tiež naplniť vodou s čistiacim prostriedkom a s pomocou sklolaminátových rebríka a schodíkov umyť okná. Už nemusíte dole pláchať handričku. Jednoducho pracovné vedro vynesiete po rebríku zasuniete do slotov Lock-in a môžete ísť na to. Už žiadna starosť o vyliatie vedra.

Názor odborníka

Doplnky Lock-in sú fakt skvelé a nemôžem si je dosť vynachváliť. Žiadny rebrík sa nemôže rovnať tomuto systému. Pokiaľ Vám nestačí pracovná plocha na sklolaminátových rebríku a schodíkoch Werner, tak tieto doplnky sú správna voľba. Určite by som odporučil pracovné vedierko pre schodíky, ktoré majú menšiu pracovnú plochu ako rebrík.

Pracovný vedro je najväčší doplnok z rady Lock-in doplnkov. U mňa na stavbe nikdy nemôže chýbať. Odkladám do neho akékoľvek náradie a pomôcky pre prácu. Najlepšie je, že to mám hneď všetko pekne po ruke. Využitie je určite veľa a každý remeselník si nájde to svoje.

- Tomáš Urbanec, profesionálny remeselník už od roku 1993

Dodatočné parametre

Kategória: Lock-in Doplnky
Hmotnosť: 0.8 kg
Nosnost: 11kg

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.