Pracovná nášľapná plošina AP35

Značka: Werner

Vlastnosti plošiny stručne:

 • Hlavnou vlastnosťou je spojovací systém, ktorý Vám umožní napojiť si viac plošín k sebe
 • Jednoduchý zámok, ktorý sa pri otvorení sám zamkne a tým zaistí nohy
 • Protišmykové, pogumované nohy pre ochranu povrchu a zvýšenú stabilitu
 • Držadlo (Easy-Grab ™) uľahčuje prenášanie plošiny po pracovisku
 • Zložená plošina má iba 8cm na výšku, pre praktické skladovanie
 • Veľká, protišmyková nášľapná plocha pre pohodlnú prácu
 • Vyrobená z pevného hliníka pre jednoduchú manipuláciu

Pracovní plošiny Werner

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 305_79035
€176,47 / ks €145,84 bez DPH
Pracovná nášľapná plošina AP35
Značka: Werner

Pracujte pohodlne s plošinou A35

Poriadna nosnosť a výdrž

Spojovací pracovná plošina má veľkú nášľapnú plochu a je ideálny pre všetky typy práce. Je vyrobená z hliníka pre odľahčenie bez kompromisu kvality a pevnosti. Aj napriek tomu, že odporúčaná nosnosť výrobcom je určená 150kg, tak my som ju osobne otestovali na 300kg. Plošina vydržala bez akéhokoľvek prehnutie či poškodenia. Celková váha prekladov 220kg + 83kg moja váha.

Pohodlná nášľapná plocha, ktoré môžete veriť

Vďaka vrúbkovanému povrchu je plošina protišmyková a pohodlná pri práci. Ak hľadáte plošinu po ktorej sa nemusíte báť chodiť, tak ste na správnom mieste. Plošina AP35 je oproti AP25 širšia o 4 cm. Veľkosť nášľapného povrchu činí 41 cm na šírku, 122 cm na dĺžku a vďaka 8 centimetrové hrúbke sa Vám nebude prehýbať pod nohami. Pre lepšiu predstavu, ja mám veľkosť topánky EU45.

Stačí len vziať a preniesť kam potrebujete

Opakované skladanie a rozkladanie iných pracovných plošín môže byť veľmi nepraktické a niekedy až otravné. Tomuto problému sa jednoducho vyhnete sa Spájanie nášľapnou plošinou AP35.

Plošina je vybavená madlom Easy-Grab ™, ktoré Vám uľahčia plošinu prenášať po pracovisku. Výhod je hneď niekoľko. Nemusíte plošinu nikdy skladať. Na začiatku dňa ju rozložíte, pri desiatu si na ňu pohodlne sadnete a na konci dňa ju zase zložíte. Ďalšia výhoda je, že do jednej ruky vezmete plošinu do druhej materiál a presuniete sa na nové pracovné miesto.

Už nikdy nemusíte Vašu novú pracovnú plošinu skladať, stačí vziať a ísť.

Šikovný systém nôh

Nohy pracovné plošiny sú vybavené samo-zacvakávacím systémom, ktorý sa stará o stabilitu pri práci. Tento systém funguje veľmi jednoducho a zvládne ho ovládať úplne každý.

Keď máte plošinu v uzavretom stave jednoducho zatiahnete za poistku. Nohy vyklopíte a tie sa sami zamknú, takže sa Vám nikdy nestane, že sa plošina sama uzavrie pri používaní. Pri uzavretí plošiny opäť zatiahnete za poistku a nohy sklopíte. Nemusíte sa obávať, že sa Vám plošina roztvorí pri preprave.

Istota pri práci

Skladacie nohy sú vyrobené z pevného hliníka. Na plošinu si jednoducho vyleziete vďaka vrúbkovaným našľapuje. Nášľapy sú tiež spevnené hliníkovými výstuhami. Nemusíte sa báť plošinu používať na akomkoľvek povrchu, pogumované konce nôh nepoškriabu ani nezafarbí žiadny povrch.

Pri našich testoch sme riešili asi najdôležitejšia vlastnosť akejkoľvek pracovnej plošiny a to je balans. Tento problém zvláda naše plošina na jednotku. Na plošine sme chodili z jednej strany na druhú a uistili sme sa, že nech už stojíte uprostred alebo na kraji nikdy sa plošina ani nehne, drží ako pribitá.

Spojte a pracujte

Spojovací systém na plošine AP35 Vám umožní si jednoducho spojiť až 4 plošiny k sebe. Ideálne pre remeselníkov, ktorí potrebujú veľkú pracovnú plochu. Systém je jednoduchý na ovládanie, stačí jednu plošinu zasunúť do druhej, zacvaknúť nohy a je to.

Plošinu si zložíte pre jednoduché uskladnenie

Skladovanie Vášho náradia a pracovných pomôcok je dôležité. Nie každý má prístup k veľkým skladovým priestorom a preto po ukončení práce si plošinu môžete sklopiť úplne naplocho a to do výšky 8cm, takže ju jednoducho naložíte aj do osobného auta.

Prečo si vybrať plošinu AP35

 • Unikátny madlo pre pohodlnú manipuláciu
 • Spojte viac plošín k sebe
 • Jednoduché skladovanie
 • Veliká stabilita

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nášľapné plošiny
Hmotnosť: 9.98 kg
Doporučená záťaž: 150kg
? Nášľapná plocha: 0,41 x 1,22
? Výška nášľapné plochy: 0,52m
? Zložená veľkosť: 0,49 x 1,25 x 0,10
? Pracovná výška: 2,27m
Materiál: Hliník

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.