Pracovná nášľapná plošina AP2030

Značka: Werner

Vlastnosti teleskopické plošiny stručne:

  • Teleskopické nohy vám umožní si plošinu zvýšiť alebo treba postaviť na schodisko
  • Jednoduchý zámok, ktorý sa pri otvorení sám zamkne a tým zaistí nohy
  • Protišmykové, pogumované koncovky a nohy plošiny pre ochranu povrchu a zvýšenú stabilitu
  • Držadlo (Easy-Grab ™) uľahčuje prenášanie plošiny po pracovisku
  • Zložená plošina má iba 11cm na výšku, pre praktické skladovanie
  • Veľká, protišmyková nášľapná plocha pre pohodlnú prácu
  • Vyrobená z pevného hliníka pre jednoduchú manipuláciu

Pracovní plošiny Werner

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 306_79023
€235,43 / ks €194,57 bez DPH
Pracovná nášľapná plošina AP2030
Značka: Werner

Teleskopická pracovná plošina vás dostane o 2 kroky vyššie

Viac pozícií v jednom

Táto pracovná plošina je najpokročilejší s rady profesionálnych plošín Werner AP25, AP35 a tiež tejto AP23. Vďaka teleskopickým nohou sa dostanete ešte vyššie než s klasickou plošinou.

Jednoduchý systém vám umožní plošinu vziať a vytiahnuť do vašej požadovanej výšky. Nášľapnú plochu vytiahnete až do výšky 0.76 a tým dosiahnete do 2,51. Tu ale multifunkčnosť tohto produktu nekončí. Vďaka teleskopickým nohám si môžete plošinu postaviť aj na schodisko. Konce nášľapné plochy sú obalené gumovou koncovkou a tým chráni povrch, takže túto plošinu je bezpečné používať aj na hotových povrchoch. Kombinujte až 10 pozícií a zaistite si pohodlie pri práci.

Poriadna nosnosť je základom

Teleskopická pracovná plošina má veľkú nášľapnú plochu a je ideálny pre všetky typy práce. Je vyrobená z hliníka pre odľahčenie bez kompromisu kvality a pevnosti. Aj napriek tomu, že odporúčaná nosnosť výrobcom je určená 136kg, tak my som ju osobne otestovali na 300kg. Plošina vydržala bez akéhokoľvek prehnutie či poškodenia. Celková váha prekladov 220kg + 83kg moja váha.

Vďaka vrúbkovanému povrchu je plošina protišmyková a pohodlná pri práci. Ak hľadáte plošinu na ktorej sa nemusíte báť chodiť agresívnejšie tak ste na správnom mieste, pretože veľkosť nášľapného povrchu činí 35 cm na šírku, 116 cm na dĺžku a vďaka 11 centimetrovej hrúbke sa Vám nebude prehýbať pod nohami.

Stačí len vziať a preniesť kam potrebujete

Opakované skladanie a rozkladanie iných pracovných plošín môže byť veľmi nepraktické a niekedy až otravné. Tomuto problému sa jednoducho vyhnete s našou pracovnou plošinou - AP2030

Plošina je vybavená madlom Easy-Grab ™, ktoré Vám uľahčia plošinu prenášať po pracovisku. Výhod je hneď niekoľko. Nemusíte plošinu nikdy skladať. Na začiatku dňa ju rozložíte, pri desiatu si na ňu pohodlne sadnete a na konci dňa ju zase zložíte. Ďalšia výhoda je, že do jednej ruky vezmete plošinu do druhej materiál a presuniete sa na nové pracovné miesto.

Už nikdy nemusíte Vašu novú pracovnú plošinu skladať, stačí vziať a ísť.

Chytrý a jednoduchý systém nôh

Nohy pracovné plošiny sú vybavené samo-zacvakávacím systémom, ktorý sa stará o stabilitu pri práci. Tento systém funguje veľmi jednoducho a zvládne ho ovládať úplne každý.

Keď máte plošinu v uzavretom stave jednoducho jednou rukou stlačíte poistku. Nohy vyklopíte a tie sa sami zamknú, takže sa Vám nikdy nestane, že sa plošina sama uzavrie pri používaní. Pri uzavretí plošiny opäť stiahnete poistku a nohy sklopíte. Nemusíte sa obávať, že sa Vám plošina roztvorí pri preprave.

Istota pri práci

Skladacie nohy sú vyrobené z pevného hliníka. Na plošinu si jednoducho vyleziete vďaka vrúbkovaným našľapuje. Nemusíte sa báť plošinu používať na akomkoľvek povrchu, pogumované konce nôh nepoškriabu ani nezafarbí žiadny povrch.

Pri našich testoch sme riešili asi najdôležitejšia vlastnosť akejkoľvek pracovnej plošiny a to je balans. Tento problém zvláda naše plošina na jednotku. Na plošine sme chodili z jednej strany na druhú a uistili sme sa, že nech už stojíte uprostred alebo na kraji nikdy sa plošina ani nehne, drží ako pribitá.

Plošinu si zložíte pre jednoduché uskladnenie

Skladovanie Vášho náradia a pracovných pomôcok je dôležité. Nie každý má prístup k veľkým skladovým priestorom a preto po ukončení práce si plošinu môžete sklopiť úplne naplocho a to do výšky 11cm, takže ju jednoducho naložíte aj do osobného auta.

Dodatočné parametre

Kategória: Nášľapné plošiny
Hmotnosť: 9.75 kg
Doporučená záťaž: 136kg
? Nášľapná plocha: 0,35 x 1,16
? Výška nášľapné plochy: 0,51m - 0,76m
? Zložená veľkosť: 0,51 x 1,19 x 0,11
? Pracovná výška: 2,26m - 2,51m
Materiál: Hliník

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.