Povrazový držiak Lock-in

Značka: Werner

Vlastnosti provazového držiaku stručne:

  • Zabezpečuje náradie pred pádom
  • Jednoduché zapojenie do systému Lock-in
  • Balenie obsahuje 1 sponu za opasok a 2 lasa
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 407_79007
€8,10 / balenie €6,69 bez DPH
Povrazový držiak Lock-in
Značka: Werner

Doplnok pre uľahčenie každej práce

Povrazový držiak Lock-in je súčasťou patentovaného dizajnu Lock-in, ktorý sa nachádza na sklolaminátových rebríkoch Werner radov 716 a 717. Vďaka tomuto skvelému doplnku si ušetríte cesty hore a dole po rebríku.

Využije ho úplne každý. Či ste elektrikár, inštalatér alebo pre domáce práce. Povrazový držiak Vám uľahčí prácu. Súčasťou balenia sú 2 lasa a 1 spona za opasok.

Dva v jednom

Povrazový držiak má hneď dve využitie. Laso si jednoducho oviniete okolo vašu aku vŕtačky alebo napríklad pílky do ruky a zahákujete do systému Lock-in na sklolaminátových schodíkoch alebo rebríku Werner. Systém Lock-in je interne prepojený a vďaka tomuto si môžete doplnky prepájať. Napríklad povrazový držiak je skvelý kombinovať s Pracovným úložným deleným boxom alebo nástrojovým vedierkom.

Ďalšou vlastnosťou tohto doplnku je spona, ktorú si zapnete za Váš opasok a do neho si nasadíte náradie na ktorom máte ovinuté laso.

Čo je to systém Lock-in?

Tento jednoduchý, ale brilantný systém je vynálezom značky Werner. Jedná sa o 2 sloty na sklolaminátových schodíkoch a rebríku. Na týchto rebríkoch je takzvaná samica a na doplnkoch Lock-in je samec (tzv. Puzzle). Doplnok jednoducho vezmete a zasuniete na rebrík a zase tiež vysuniete. Niektoré Lock-in doplnky sú vybavené ďalšími sloty do ktorých si môžete pripojiť ďalšie Lock-in doplnky.

Tip

Odporúčame kombinovať s ďalšími Lock-in doplnky - Pracovným úložným boxom Lock-in - delený alebo nástrojovým vedierkom Lock-in.

Názor odborníka

Doplnky Lock-in sú fakt skvelé a nemôžem si je dosť vynachváliť. Žiadny rebrík sa nemôže rovnať tomuto systému. Pokiaľ Vám nestačí pracovná plocha na sklolaminátových rebríku a schodíkoch Werner, tak tieto doplnky sú správna voľba. Určite by som odporučil povrazový držiak ak už máte alebo plánujete si zaobstarať sklolaminátové rebríky alebo schodíky s ďalším doplnkom Lock-in.

Povrazový držiak je skvelý mini doplnok. Vďaka chytrosti systému Lock-in a jeho internému prepojenie si laso ovinu okolo aku vŕtačky a potom zasuniete do nástrojového vedra. Vždy si poruke nechávam aj sponu, ktorú v prípade potreby zachytím za môj opasok a vŕtačku mám potom stále po ruke.

- Tomáš Urbanec, profesionálny remeselník už od roku 1993

Dodatočné parametre

Kategória: Lock-in Doplnky
Hmotnosť: 0.1 kg
Balenie obsahuje: 1 sponu za opasok a 2 lasa

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.