Nástrojový vedierko Lock-in

Značka: Werner

Vlastnosti nástrojového vedra stručne:

  • Ideálne pri práci na stavbe i pre domácnosť
  • Zabudovaný systém Lock-in pre rozšírenie o Nádobu na farbu, Povrazový držiak a Hákový držiak
  • Ideálne pre mokré alebo suché aplikácie
  • Objem až 4,5 litrov a nosnosť do 11kg
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 402_79004
€17,69 / ks €14,62 bez DPH
Nástrojový vedierko Lock-in
Značka: Werner

Doplnok pre uľahčenie každej práce

Nástrojový vedierko Lock-in je súčasťou patentovaného dizajnu Lock-in, ktorý sa nachádza na sklolaminátových rebríkoch Werner radov 716 a 717. Vďaka tomuto skvelému doplnku si ušetríte cesty hore a dole po rebríku.

Využije ho úplne každý. Či ste elektrikár, inštalatér alebo napríklad doma umývate okná. Nástrojové vedro Vám uľahčí prácu. Celková nosnosť je 11kg a objem je 4,5l.

Každá vlastnosť má svůj účel

Nástrojový horúčava je vybavený hneď niekoľkými chytrými vlastnosťami. V pravom a lávou rohu najdete otvory, ktoré sú určené pre šroubováky Alebo menšie kliešte, takže Vaše najviac používané náradie máte hneď na dosah. Vedro je dostatočnom Veľké Pre odložením napr. Vrtačky Alebo ďalšieho potrebného náradia.

Na pravý strane horúčavy sa nachádza samica systému Lock-in. Táto vlastnosť vám umožní pripojiť si ďalšími doplnkami Lock-in napríklad - Nádobu na Farbu, Povrazové držiak Alebo Hákový držiak a tím si Ďalej prispôsobiť pracovnú plochu na Vašich sklolaminátových rebríku Alebo schodíkoch Werner.

Pevné ucho horúčavy je veľmi praktické. Stačí si Vaše najpoužívanejší náradie naskladať do horúčavy vyniesť na rebríky a zasunutie do slotový Lock-in. Na konci pracovného dňa jednoducho horúco vysuniete a schováte.

Čo je to systém Lock-in?

Tento jednoduchý, ale brilantný systém je vynálezom značky Werner. Jedná sa o 2 sloty na sklolaminátových schodíkoch a rebríku. Na týchto rebríkoch je takzvaná samica a na doplnkoch Lock-in je samec (tzv. Puzzle). Doplnok jednoducho vezmete a zasuniete na rebrík a zase tiež vysuniete. Niektoré Lock-in doplnky sú vybavené ďalšími sloty do ktorých si môžete pripojiť ďalšie Lock-in doplnky.

Tip

Nástrojový vedierko si môžete tiež naplniť vodou s čistiacim prostriedkom a s pomocou sklolaminátových rebríka a schodíkov umyť okná. Už nemusíte zliezať dolu z rebríka a pláchať handričku. Jednoducho nástrojový vedro vynesiete po rebríku zasuniete do slotov Lock-in a môžete ísť na to. Už žiadna starosť o vyliatie vedra.

Názor odborníka

Doplnky Lock-in sú fakt skvelé a nemôžem si je dosť vynachváliť. Žiadny rebrík sa nemôže rovnať tomuto systému. Pokiaľ Vám nestačí pracovná plocha na sklolaminátových rebríku a schodíkoch Werner, tak tieto doplnky sú správna voľba. Určite by som odporučil nástrojový vedro každému remeselníkovi, ale tiež aj ľuďom ktorí pracujú v upratovacích službách.

Nástrojový vedro je druhý najväčší doplnok z rady Lock-in doplnkov. U mňa na stavbe chýbať nemôže, keď pracujem napr. Na sadrokartónových stenách, tak si dám skrutky aj aku náradia do vedra a vždy ich mám po ruke. Využitie je veľa a každý remeselník si nájde to svoje.

- Tomáš Urbanec, profesionálny remeselník už od roku 1993

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lock-in Doplnky
Hmotnosť: 0.55 kg
Objem: 4,5l
Nosnosť: 11kg

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.