Nádoba na farbu Lock-in

Značka: Werner

Vlastnosti nádoby stručne:

  • Zabudovaný magnet pre zaistenie štetce
  • Rukoväť pre pohodlné prenášanie
  • Možnosť kombinovať s ďalšími Lock-in doplnky
  • Objem 1 liter
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 404_79001
€7,62 / ks €6,30 bez DPH
Nádoba na farbu Lock-in
Značka: Werner

Pohodlnejšie maľovanie a natieranie

Nádoba na farbu Lock-in je súčasťou patentovaného dizajnu Lock-in, ktorý sa nachádza na sklolaminátových rebríkoch Werner radov 716 a 717. Vďaka tomuto skvelému doplnku si ušetríte cesty hore a dole po rebríku.

Už nemusíte chodiť hore a dole po rebríku, aby ste si namočili štetku. Nádoba na farbu Vám uľahčí prácu. Celkový objem je 1l.

Malé vychytávky, ktoré pomáhajú

Nádoba na farbu je vybavená hneď niekoľkými chytrými vlastnosťami. Zabudovaný magnet Vám uľahčí odloženie štetky, jednoducho štetku zachytíte za magnet a je to. Už sa nemusíte starať o to kam ju položíte a čo tým zašpiníte alebo či Vám spadne do farby. K nádobe si tiež môžete dokúpiť vložky (4ks v balení), ktoré uľahčia upratovanie. Vložku nasadíte do nádoby a potom naplníte farbou či lepidlom. Po ukončení práce vložku vytiahnete a Vaša nádoba je čistá.

Vďaka internému prepojeniu systému Lock-in si môžete nádobu pripojiť k Nástrojovému vedra alebo k Pracovnému delenému boxu a tým si ďalej prispôsobiť pracovnú plochu na Vašich sklolaminátových rebríku alebo schodíkoch Werner.

Čo je to systém Lock-in?

Tento jednoduchý, ale brilantný systém je vynálezom značky Werner. Jedná sa o 2 sloty na sklolaminátových schodíkoch a rebríku. Na týchto rebríkoch je takzvaná samica a na doplnkoch Lock-in je samec (tzv. Puzzle). Doplnok jednoducho vezmete a zasuniete na rebrík a zase tiež vysuniete. Niektoré Lock-in doplnky sú vybavené ďalšími sloty do ktorých si môžete pripojiť ďalšie Lock-in doplnky.

Tip

Nádoba na farbu je vhodná aj pre lepidlo na tapety, každý remeselník si nájde to svoje využitie.

Názor odborníka

Doplnky Lock-in sú fakt skvelé a nemôžem si je dosť vynachváliť. Žiadny rebrík sa nemôže rovnať tomuto systému. Pokiaľ Vám nestačí pracovná plocha na sklolaminátových rebríku a schodíkoch Werner, tak tieto doplnky sú správna voľba. Určite by som odporučil nádobu na farbu každému maliari, ale tiež aj firmám ktoré ponúka upratovacie služby či inštalujú tapety.

- Tomáš Urbanec, profesionálny remeselník už od roku 1993

Dodatočné parametre

Kategória: Lock-in Doplnky
Hmotnosť: 0.26 kg
Objem: 1l

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.