KREG® Vodítko s adaptérom na okružnú pílu

Značka: Kreg

Vlastnosti vodítka stručne:

  • Jednoduché ovládanie
  • Pekné a rovné rezy
  • Rezy o akejkoľvek dĺžke
  • Rezy o šírke 61cm
  • Ľahká hliníková konštrukcia
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 14007_KMA2685-INT
€53,02 / ks €43,82 bez DPH
KREG® Vodítko s adaptérom na okružnú pílu
Značka: Kreg

Režte jednoducho a s prehľadom

KREG® Vodítko s adaptérom na okružnú pílu vám umožní jednoducho, rýchlo a spoľahlivo rezať drevotriesku, MDF dosky alebo napríklad preglejku. Či už ste profesionál alebo kutil s týmto vodítkom si uľahčíte prácu. Dosiahnete rovnako kvalitných rezov iba s okružnou pílou a týmto vodítkom ako stolnotenisový píle. Nie každý má doma miesto a aj peniaze na to, aby si mohol zaobstarať stolný pílu, preto toto vodítko s adaptérom na okružnú pílu je skvelou voľbou.

Nemusíte ťahať veľké kusy materiálu k píle, stačí priniesť okružnú pílu k materiálu.

Jednoduché ovládanie

Rezanie za pomocou Vodítka KREG® zvládne naozaj každý. Za pomocou adaptéra si pripevníte vašu okružnú pílu na vodiacu lištu a podľa zabudovaného metra ju pripnete presne tak ďaleko ako potrebujete. Už nemusíte zvlášť merať a maľovať čiary. Stačí vziať pílu, posunúť ju na vami vybranú šírku na vodiacej lište a môžete rezať.

Vodiaca lišta sa dá otočiť aj na druhú stranu, takže je vhodná pre tých čo drží pílu v ľavej či pravej ruke. Môžete rezať akúkoľvek dĺžku materiálu, ale šírka je limitovaná do 61cm. Už žiadne krivé alebo nepresné rezy.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodiace lišty
Hmotnosť: 1.11 kg
Šírka rezu: 61cm
Dĺžka rezu: Neobmedzená
Materiál: Hliník

Kreg_Logo_Blue_online-Use