KREG® Vodiaca lišta KMA2700 - s adaptérom na okružnú pílu, 127cm

Značka: Kreg

Vlastnosti lišty KMA2700 stručne:

  • Rýchle a presné rezanie
  • Ľahký hliník pre manipuláciu
  • Rezy s dĺžkou 127cm
  • Dĺžka jednej koľajnice 67cm
  • Možnosť predĺženia o ďalšie koľajnice
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 14004_KMA2700
€117,87 / ks €97,41 bez DPH
KREG® Vodiaca lišta KMA2700 - s adaptérom na okružnú pílu, 127cm
Značka: Kreg

Rovné a presné rezy

Ak potrebujete rovno urezať akýkoľvek väčší kus drevotriesky, preglejky alebo napríklad MDF dosky, tak skoro zakaždým potrebujete väčší stolové pílu. Nie všetci na ňu máme doma miesto alebo jej chceme sebou ťahať na stavbu. Rezanie podľa namaľované čiary za pomocou okružné píly nie je vždy ideálne. Keď režete podľa čiary, ktorú ste si namaľovali na materiál, tak pri reze piliny čiaru zakryjú. S vodiacou lištou KREG® sa už nemusíte starať o kreslenie rovné čiary alebo o to, aby ste tú čiaru potom videli.

Vodiaca lišta KREG® Vám umožní opakovane rezať materiál s dĺžkou 127cm pohodlne a presne tak, ako by ste to zvládli aj na stolové píle. Možnosť použitia s pílou, ktorá má kotúč naľavo aj napravo.

Merajte iba raz

Jednou z hlavných vlastností je indikátor rezu, ktorý si nastavíte podľa vašu okružné píly alebo napríklad frézky len raz. Je to naozaj jednoduché a zvládne to úplne každý.

Krok 1 - položte vodiacu lištu na materiál, ktorý chcete urezať.

Krok 2 - vložte okružnú pílu do adaptéra a uistite sa, že kotúč píly nezasahuje žiadnu časť adaptéra.

Krok 3 - uistite sa, že kotúč píly je pevne priradený ku modrému vodítku alebo aby ste pri prvom reze kúsok modrého vodítka odrezal. Toto uistí, že kotúč pôjde tesne okolo lišty a tým zabráni oštípání materiálu.

Krok 4 - urobte prvý rez.

Tak teraz ste úspešne nastavili vodiacu lištu a adaptér na vašej okružnú pílu. Teraz stačí modré vodítko vždy priložiť k značkám, ktoré si urobíte na každej strane materiálu a už viete, kde bude rez. Stačí merať len raz.

Ani sa nehne

Táto vodiaca lišta obsahuje adaptér pre okružnú pílu. Pred prvým použitím si nastavíte adaptér na Vašej okružnú pílu a potom ju jednoducho vediete po koľajnici lišty. Už nehrozí to, že by ste omylom pílou odbočili. Koľajnice už sa postará o to, aby Váš rez bol perfektne rovný.

Ďalšou vlastnosťou tejto lišty je protišmykový pásik, ktorý je vyrobený z pružného PVC. Kam lištu položíte, tam taky zostane. Súčasťou PVC pásku je aj modrý indikátor rezu, ktorý Vám ukáže kde presne bude rez a obmedzuje oštípání materiálu. Nastavenie zvládne úplne každý.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodiace lišty
Hmotnosť: 2.29 kg
Dĺžka: 127cm
Dĺžka jednej koľajnice: 67cm
Materiál: Hliník

Kreg_Logo_Blue_online-Use