KREG® Vodiaca lišta - 122cm

Značka: Kreg

Vlastnosti vodiace lišty stručne:

  • Zabudovaná zvierka
  • Možnosť predĺženia o viac dielov
  • Indikátor rezu
  • Dĺžka lišty 122cm
  • Dĺžka jedného dielu 61cm
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 14001_KMA4500
€66,78 / ks €55,19 bez DPH
KREG® Vodiaca lišta - 122cm
Značka: Kreg

Rovné a presné rezy

Ak potrebujete rovno urezať akýkoľvek väčší kus drevotriesky, preglejky alebo napríklad MDF dosky, tak skoro zakaždým potrebujete väčší stolové pílu. Nie všetci na ňu máme doma miesto alebo jej chceme sebou ťahať na stavbu. Rezanie podľa namaľované čiary za pomocou okružné píly nie je vždy ideálne. Keď režete podľa čiary, ktorú ste si namaľovali na materiál, tak pri reze piliny čiaru zakryjú. S vodiacou lištou KREG® už sa nemusíte starať o kreslenie rovné čiary, alebo o to, aby ste tú čiaru potom videli.

Vodiaca lišta KREG® Vám umožní opakovane rezať materiál s dĺžkou 122cm pohodlne a presne tak, ako by ste to zvládli aj na stolové píle. Možno si hovoríte prečo je táto vodiaca lišta lepšia ako tie ostatné?

Merajte iba raz

Jednou z hlavných vlastností je indikátor rezu, ktorý si nastavíte podľa vašu okružné píly alebo napríklad frézky len raz. Je to naozaj jednoduché a zvládne to úplne každý.

Krok 1 - položte vodiacu lištu na materiál, ktorý chcete urezať.

Krok 2 - priložte okružnú pílu k rovnému kraji materiálu a vysuňte indikátor rezu ku kotúču píly.

Krok 3 - utiahnite poistku, ktorá je na druhej strany indikátora.

Krok 4 - zopakujte na druhom indikátore

Krok 5 - môžete rezať, jenom nezabudnite indikátor posunúť, aby ste ho nezapílili pílou.

A je to, máte nastavený indikátor rezu. Už nemusíte zakaždým zameriavať kde chcete odrezať materiál a kde by ste mali upevniť vodiacu lištu. Stačí si urobiť značku na oboch stranách materiálu, vytiahnu už nastavené indikátory a podľa nich potom upevniť lištu. Rýchle jednoduché a efektívne.

Ani sa nehne

Ďalšou skvelou funkciou je zabudovaná svorka, ktorá zovrie celú lištu k materiálu tak, aby nedošlo k pohnutie vodiacej lišty. Táto lišta Vám pomôže urezať materiál s dĺžkou 122cm, ale pre tých náročnejších si ju môžete jednoducho predĺžiť, vďaka zvlášť predávaným dielam, takže môže byť kľudne nekonečná. Keď chcete odrezať niečo menšieho, taky to nie je problém. Môžete lištu nechať tak ako je a svorka sa prispôsobí dĺžke materiálu alebo môžete použiť len jednu sekciu, ktorá má dĺžku 61cm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vodiace lišty
Hmotnosť: 1.64 kg
Dĺžka: 122cm
Materiál: Hliník

Kreg_Logo_Blue_online-Use