KREG® Kompaktné vodítko

Značka: Kreg

Vlastnosti kompaktného vodítka stručne:

  • Rýchle a presné rezy
  • Protišmyková konštrukcia
  • Režte materiál o šírke 20cm
  • 45 stupňové a 90 stupňové rezy
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 14008_KMA4000-INT
€35,96 / ks €29,72 bez DPH
KREG® Kompaktné vodítko
Značka: Kreg

Rýchle opakované rezy

Ak potrebujete rýchlo a rovno urezať akýkoľvek kus dreva o šírke maximálne 20cm a nechcete nechávať nič na náhodu, tak toto vodítko je pre Vás. Rezanie podľa namaľované čiary za pomocou okružné píly nie je vždy ideálne. Keď režete podľa čiary, ktorú ste si namaľovali na materiál, tak pri reze piliny čiaru zakryjú.

Ďalší spôsob ako docieliť pekných rovných rezov je pokosová píla, ale tú musíte doniesť na stavbu a tam jej rozrobiť a nachystať. S kompaktným vodítkom KREG® docielite rovnaký výsledok, ako keby ste materiál rezali na pokosovej píle.

Vodítko je jednoduché na použitie, priložíte na materiál a vediete okružnú pílu podľa vodítka. Vďaka pogumovanému povrchu Vám vodítko neujde a otvormi uprostred vodítka Vám umožní pevne materiál držať vo vašej ruke.

Indikátor rezu

Jednou z hlavných vlastností je indikátor rezu, ktorý si nastavíte podľa vašu okružné píly len raz. Je to naozaj jednoduché a zvládne to úplne každý.

Krok 1 - položte vodidlo na materiál, ktorý chcete urezať.

Krok 2 - priložte okružnú pílu k rovnému kraji materiálu a vysuňte indikátor rezu ku kotúču píly.

Krok 3 - utiahnite poistku, ktorá je umiestnená na vodítku.

Krok 4 - nastavenie indikátora pre 90 ° rezy si nájdite nejaký zvyšok materiálu, urobte 90 ° rez a potom zopakujte krok 2 a 3.

Krok 5 - môžete rezať, jenom nezabudnite indikátor posunúť, aby ste ho nezapílili pílou.

A je to, máte nastavený indikátor rezu. Už nemusíte zakaždým zameriavať kde chcete odrezať materiál a kde by ste mali priložiť vodidlo. Stačí si urobiť značku na materiáli, vytiahnuť už nastavený indikátor a podľa nich potom priložiť vodítko. Rýchle jednoduché a efektívne.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodiace lišty
Hmotnosť: 1.13 kg
? Kapacita: 20cm
Materiál: Plast
Funkce: Indikátor rezu

Kreg_Logo_Blue_online-Use