Hliníkový stojací rebrík - schodíky 4 stupne

Značka: Werner

Vlastnosti profesionálnych schodíkov stručne:

  • Odolné gumové nohy proti podkĺznutiu
  • Robustný vnútorný sklopné vzpery zvyšujú stabilitu
  • Hlboké vrúbkované stupňa (85mm hlboké) a priestranná plošina (300mm x 360mm) pre maximálne pohodlie
  • Krížové zadnej rúrky pre pevnosť
  • Rebrík je schválený podľa prísne normy EN131 a je vhodný pre profesionálne použitie
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 507_7150418
€178,05 / ks €147,15 bez DPH
Hliníkový stojací rebrík - schodíky 4 stupne
Značka: Werner

Hliníkové schodíky pre profesionálov

Hliníkový stojací rebrík - schodíky 4 stupne je konštruovaný pomocou vysoko kvalitných hliníkových profilov. Nadpriemerná veľkosť profilov zaistí bezpečnosť a stabilitu rebríka.

Hliník nehrdzavie a je ľahký pre jednoduchú prepravu a manipuláciu, ale nie je vhodný pre prácu s elektrinou ako jeho brat sklolaminát.

Budete sa cítiť bezpečne

Profily tohoto rebríka  majú veľkosť 70mm x 20mm. Vďaka tomu sú tieto schodíky veľmi pevné a zvládnu aj tú najväčšiu záťaž až 150kg. Plastové koncovky profilov slúži k ochrane rebríku, ale aj pre zahladenie prechodov.

Nemusíte sa obávať si rebrík postaviť kdekoľvek. Od tých najextrémnejších pracovných podmienok až po jednoduché domáce práce, vďaka pogumovaným nebarvícím koncovkám nôh Váš povrch bude v bezpečí. 

Vystuženie rebríka

Medzi ďalšie funkcie patrí rúrkovité priečky zadného rámu rebríka vyrobené z hliníka. Priečky sa starajú o to aby sa rebríky neprehýbal pri agresívnejším použití a zabraňuje tkz. ,, rozbehnutí "zadnej časti rebríka. Je to ďalší podstatná funkcie profesionálneho rebríka a oproti klasickým schodíkom zaistí stabilitu v tých najväčších výškach.

Stabilita pri práci

Hliníková plošina o veľkosti 360mm x 290mm bola otestovaná 50 000-krát (nášľapov) so zaťažením 150kg. Nemusíte sa obávať, že by sa Vám plošina podlomila pod nohami, zasväcovacia systém Vás istí.

Vrúbkovaný povrch plošiny zaistí bezpečnosť a stabilitu. Na plošine sa pohodlne otočíte do všetkých smerov pri práci.

Pevné hliníkové vzpery

Robustný vnútorný sklopné vzpery zvyšujú pevnosť i stabilitu. Pred použitím schodíky roztvorte a vzperu stiahnete dole pre spevnenie. Nemusíte sa báť po rebríku stúpať agresívnejšie, kovové vzpery drží veľmi pevne.

Tento systém je dvojúčelové - v roztiahnuté pozíciu sa Vám rebrík rozhodne pod nohami nerozpadne a v uzavretej polohe sa Vám rebrík nikdy pri prenášaní alebo skladovaní sám neotvorí.

Pohodlne šplhajte po rebríku

Pohodlnosť na rebríku je jednou zo základných vlastností. A hliníkové schodíky MasterTrade ™ to zvládnu na jednotku. Môžete ich používať celý deň a nohy Vás nikdy bolieť nebudú.

Nášľapy sú vrúbkované pre bezpečnosť a hĺbka 85mm zaistí Vaše pohodlie. Medzera medzi každým nášľapom je 298mm a vďaka tomu sa Vám po rebríku polezie jednoducho. Každá časť tohto produktu je vyrobená z cieľom maximálnej bezpečnosti a pohodlnosti.

Hliníkové schodíky MasterTrade ™ sú skvelou voľbou pre každého profesionála, jedinou vlastnosťou ktorá nám pri našich testoch chýbala bola pracovná plocha Lock-in, ktorá sa nachádza na sklolaminátových rebríku a schodíkoch Werner. Aj cez to sú tieto schodíky skvelé pre profesionálov a určite ich odporúčame.

Firma Werner vyrába tie najpoužívanejšie rebríky na trhu USA už od roku 1963 a postupne dobýva celý svet. Dnes si môžete ten najkvalitnejší a inovatívne rebrík zaobstarať aj u nás.

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás na čísle +420 777 785 844 alebo nám napíšte na obchod@stavur.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové profesionálne schodíky
Hmotnosť: 6.65 kg
Zložená výška: 1,67m
Rozložená výška: 1,48m
? Pracovná výška: 2,60m
Rozptyl: 0,99m
? Plošina vo výške: 0,85m
Velikost plošiny: 300mm x 360mm
Hĺbka stupňa: 85mm
Počet stupňov: 4
Doporučená záťaž: 150kg
Materiál: Hliník
Certifikácia: EN131

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.