Hliníkový stojací rebrík - jednostranne schodný 5 stupňov

Značka: Werner

Vlastnosti hliníkového rebríka stručne:

  • Odolné plastové koncovky pre hladké prechody a zvýšenie stability
  • Hlboké vrúbkované stupňa pre maximálne pohodlie
  • Protišmykové a stabilné nohy
  • Krížové zadnej rúrky pre zvýšenú pevnosť
  • Rebrík je schválený podľa prísne normy EN131 a je vhodný pre profesionálne použitie
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 502_7140518
€155,64 / ks €128,63 bez DPH
Hliníkový stojací rebrík - jednostranne schodný 5 stupňov
Značka: Werner

Budete sa cítiť bezpečne

Lisované a odolné profily tohto rebríka majú veľkosť 70mm x 20mm a vďaka tomu zvládnu aj tú najväčšiu záťaž až 150kg. Plastové koncovky profilov slúži k ochrane rebríku, ale aj pre zahladenie prechodov.

Nemusíte sa obávať si rebrík postaviť kdekoľvek. Od tých najextrémnejších pracovných podmienok až po jednoduché domáce práce, vďaka pogumovaným nebarvícím koncovkám nôh Váš povrch bude v bezpečí.

Vystuženie rebríka

Medzi ďalšie funkcie patrí rúrkovité priečky zadného rámu rebríka vyrobené z hliníka. Priečky sa starajú o to aby sa rebríky neprehýbal pri agresívnejším použití a zabraňují „rozbehnutí“ zadnej časti rebríka. Je to ďalší podstatná funkcie profesionálneho rebríka a oproti klasickým zaistí stabilitu v tých najväčších výškach.

Pevné hliníkové vzpery

Robustný vnútorný sklopné vzpery zvyšujú pevnosť i stabilitu. Pred použitím rebrík roztvorte a vzperu stiahnete dole pre spevnenie. Nemusíte sa báť po rebríku stúpať agresívnejšie, kovové vzpery drží veľmi pevne.

Tento systém je dvojúčelové - v roztiahnuté pozíciu sa Vám rebrík rozhodne pod nohami nerozpadne a v uzavretej polohe sa Vám rebrík nikdy pri prenášaní alebo skladovaní sám neotvorí.

Pohodlne šplhajte po rebríku

Pohodlnosť na rebríku je jednou zo základných vlastností. A hliníkový stojací rebrík Werner to zvládnu na jednotku. Môžete ho používať celý deň a nohy Vás nikdy bolieť nebudú.

Stupne sú vrúbkované pre bezpečnosť a hĺbka 85mm zaistí Vaše pohodlie. Medzera medzi každým stupňom je 298mm a vďaka tomu sa Vám po rebríku polezie jednoducho. Každá časť tohto produktu je vyrobená z cieľom maximálnej bezpečnosti a pohodlnosti.

Hliníkové stojacie rebríky sú skvelou voľbou pre každého profesionála, jedinou vlastnosťou ktorá nám pri našich testoch chýbala bola pracovná plocha Lock-in, ktorá sa nachádza na sklolaminátových stojacích rebríkoch Werner. Aj cez to sú stále skvelou voľbou pre profesionálov a určite ich odporúčame.

Firma Werner vyrába tie najpoužívanejšie rebríky na trhu USA už od roku 1963 a postupne dobýva celý svet. Dnes si môžete ten najkvalitnejší a inovatívne rebrík zaobstarať aj u nás.

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás na čísle +420 777 785 844 alebo nám napíšte na obchod@stavur.sk

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové profesionálne schodíky
Hmotnosť: 4.64 kg
Zložená výška: 1,21m
Rozložená výška: 1,06m
? Pracovná výška: 2,18m
Rozptyl: 0,46m
Hĺbka stupňa: 85mm
Počet stupňov: 5
Doporučená záťaž: 150kg
Materiál: Hliník
Certifikácia: EN131

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.