Hákový držiak Lock-in

Značka: Werner

Vlastnosti držiaku stručne:

  • Vhodný na usporiadanie káblov
  • Zavesenie vedra
  • Možnosť kombinovať s ďalšími Lock-in doplnky
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 406_79006
€4,76 / ks €3,93 bez DPH
Hákový držiak Lock-in
Značka: Werner

Každá maličkosť je na niečo dobrá

Hákový držiak Lock-in je súčasťou patentovaného dizajnu Lock-in, ktorý sa nachádza na sklolaminátových rebríkoch Werner radov 716 a 717. Vďaka tomuto skvelému doplnku si ušetríte cesty hore a dole po rebríku.

Využije ho úplne každý. Či ste elektrikár, inštalatér alebo pre domáce práce. Hákový držiak Vám uľahčí prácu.

Využitie

Hákový držiak jednoducho zasuniete do slotu Lock-in, či už je to na sklolaminátových rebríku alebo schodíkoch Werner alebo ho tiež môžete nakombinovať s ďalšími doplnkami Lock-in - Pracovný úložný delený box alebo nástrojový vedro. Držiak je vhodný pre usporiadanie kábla alebo napríklad pre zaháknutie vedra.

Čo je to systém Lock-in?

Tento jednoduchý, ale brilantný systém je vynálezom značky Werner. Jedná sa o 2 sloty na sklolaminátových schodíkoch a rebríku. Na týchto rebríkoch je takzvaná samica a na doplnkoch Lock-in je samec (tzv. Puzzle). Doplnok jednoducho vezmete a zasuniete na rebrík a zase tiež vysuniete. Niektoré Lock-in doplnky sú vybavené ďalšími sloty do ktorých si môžete pripojiť ďalšie Lock-in doplnky.

Tip

Kombinácia s lanovým držiakom je vhodná pri práci so sadrokartónom. Za hák si zavesíte vedro s tmelom a za povrazový držiak zavesíte hladidlo a potom máte všetko po ruke.

Názor odborníka

Doplnky Lock-in sú fakt skvelé a nemôžem si je dosť vynachváliť. Žiadny rebrík sa nemôže rovnať tomuto systému. Pokiaľ Vám nestačí pracovná plocha na sklolaminátových rebríku a schodíkoch Werner, tak tieto doplnky sú správna voľba.

Hákový držiak je skvelý mini doplnok. Vďaka chytrosti systému Lock-in a jeho internému prepojenie si hák dám na rebrík alebo schodíky a k tomu si vezmem povrazový držiak a vytvorím si skvelé pracovné podmienky pre prácu s tmelom a sadrokartónom.

- Tomáš Urbanec, profesionálny remeselník už od roku 1993

Dodatočné parametre

Kategória: Lock-in Doplnky
Hmotnosť: 0.09 kg

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.