Dvojdielny strešný rebrík - 4,89m

Značka: Werner

Dvojdielny strešné rebrík - tabulka stavur.sk

*Ceny v tabuľke sú orientačné, pre presnú cenu prosím pozrite sa na každý strešné rebrík na jemu určenej stránke.

Vlastnosti strešného rebríka stručne:

 • Odolný hák na strechu, ktorý je špecificky vytvarovaný tak, aby lepšie priliehal cez vrchol strechy
 • Veľká gumová koncová lišta pre zväčšenie bezpečnosti a priľnavosti háku
 • Protišmykové oporné tyče s gumovým puzdrom poskytujú dodatočnú ochranu strešnej krytiny
 • Veľké kolesá pre ľahké manévrovanie po streche
 • Blokovacie západky pre vysokú záťaž, zvýšenie stability a zabráneniu oddelenie sekcií
 • Vhodné pre strechy s uhlom medzi 15 ° a 55 °
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 804_77104
€628,46 / ks €519,39 bez DPH
Dvojdielny strešný rebrík - 4,89m
Značka: Werner
Dvojdielny strešné rebrík - 4,33m
Doprava zadarmo

Strešné rebríky vám uľahčí prácu

Jednoduchá manipulácia po streche alebo pri preprave rebríka je základ, preto rebrík na strechu Werner má rám vyrobený z ľahkého hliníka bez kompromisu pevnosti a odolnosti. Celková hmotnosť činní 13.05kg. Celková dĺžka rebríka pri úplnom roztiahnutí vrátane háku je 8,25m, zložená dĺžka 4,89m.

Pevný hák na strechu

Tento rebrík je vybavený hákom na strechu, ktorý je špecificky vytvarovaný tak, aby lepšie priliehal cez vrchol strechy. Každý bod kontaktu so strechou je chránený veľkou gumovou koncovú lištou pre zväčšenie bezpečnosti a priľnavosti háku, ale tiež aby ochránil povrch Vašej strechy. Hák nemusíte pripájať, rebríky sú vyrobené špecifikami pre použitie na strechu.

Dvojdielny strešné rebrík - hák stavur.sk

Pogumované kolesá zabezpečí jednoduchú manipuláciu

Súčasťou ďalšej výbavy rebríka sú veľké pogumované kolesá pre ľahké manévrovanie po streche. Jednoducho si rebrík vynesiete na strechu, napríklad za pomoci výsuvného rebríka (ku ktorému odporúčame vymedzovač pre pohodlnejší prístup na strechu), kolesami ho vytlačíte a strešným hákom zahákujete.

Dvojdielny strešné rebrík - hák stavur.sk

Multifunkčná oporné tyče

Strešné rebrík Werner sa líši oproti klasickému rebríku tým, že je vybavený opornými tyčami, ktoré Vám ponúknu 2 funkcie.

Prvý funkčnosť nazývame ochranou. Vďaka oporným tyčiam minimalizujete kontakt rebríka so strešnou krytinou a vďaka tomu, že opory sú pogumované, tak aj body ktoré sú v kontakte s Vašou krytinou sú ochránené.

Druhú funkciu nazývame pohodlnú. Nielen že oporné tyče chráni povrch strechy, ale vďaka tomu tiež rebríky od strechy oddiali cca o 10cm a tým vytvára medzeru pre jednoduchšie lezenie po rebríku.

Klasické prípravky na strechu Vám rebríky od strechy neoddiali a preto lezenie po rebríku nie je pohodlné. Tiež hrozí poškodenie strešnej krytiny, pretože Váš rebrík leží priamo na streche. Ak budete mať strešné rebrík Werner toto vám nehrozí.

Dvojdielny strešné rebrík - tyče stavur.sk

Pohodlné priečky v tvare "D"

Bezkonkurenčná vlastností tohto rebríka sú veľké a pohodlné priečky v tvare "D", ktoré majú vrúbkovaný povrch pre bezpečnosť užívateľa. Je možné, že ste sa už s týmto typom priečky stretli. Tak si asi hovoríte, čo je na tom teda tak bezkonkurenčný? Priečky rebríka na strechu Werner sú na koľajnice prirobené pod uhlom. Akonáhle rebrík položíte na strechu, sú priečky v ideálnej pozícii pre lezenie.

Dvojdielny strešné rebrík - priečky stavur.sk

Najčastejšie otázky

Na akú strechu sú strešné rebríky vhodné? - Strešné rebríky sú vhodné na každú strechu s hrebeňom po ktorej sa nedá vzpriamene chodiť. Sklon 15 ° až 55 °.

Sú rebríky bezpečné? - Áno sú. Bezpečnosť je na prvom mieste pri výrobe všetkých produktov značky Werner.

Dá sa rebrík použiť v čiastočne roztiahnutom stave? - Áno, rebrík funguje na rovnakom ovládacom sytému ako klasický výsuvný rebrík.

Môžem rebríky použiť, ako oporný rebríky? - Tento rebrík je špeciálne vyrobený pre použitie na streche. Nemal by byť používaný inak.

V prípade otázok nás kontaktujte.

Naše tipy pri používaní strešného rebríka

 • uistite sa, že strešné hák je pevne zachytený za hrebeň strechy
 • vždy používajte vhodnú obuv pri práci na rebríku
 • rebrík je vhodný na každú strechu s hrebeňom po ktorej sa nedá vzpriamene chodiť.

Príklady využitia

 • pri údržbe komína
 • renovácie striech
 • inštalácia bleskozvodu atď.

Dodatočné parametre

Kategória: Strešné rebríky
Hmotnosť: 18.53 kg
? Roztiahnutá dĺžka: 8,25m
? Zložená dĺžka: 4,89m
Šírka priečky: 36cm
Hĺbka priečky: 3,5cm
Materiál: Hliník
Doporučená záťaž: 150kg

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.