Chránič na rebrík proti oderu povrchov

Značka: Werner

Vlastnosti gumového chrániče stručne:

  • Jednoducho nasuniete na výsuvný rebrík
  • Zabraňuje sklzu rebríka
  • Odolné gumy, nezafarbujú povrchy
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 905_45025
€30,85 / pár €25,50 bez DPH
Chránič na rebrík proti oderu povrchov
Značka: Werner

Podrží a ochráni

Gumový chránič proti oderu povrchu, patria medzi základné doplnky pre oporné, výsuvné rebríky. Vďaka mäkké gumové konštrukcii si môže v pokoji oprieť rebrík o fasádu alebo pokojne aj okná a nič sa nepoškriabe.

Skontroluje tieto gumy nie len chráni povrchy, ale tiež zvyšujú bezpečnosť pri práci na rebríku pretože sú protišmykové.

Využitie nájde skoro každý - dekoratéri, inštalatéri, údržbári, elektrikári alebo napríklad keď jednoducho sa potrebujete dostať o krok vyššie.

Prečo zvoliť gumový chránič na rebrík:

  • Ochrana povrchu
  • Zvýšená stabilita a tým bezpečnosť rebríka

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 1 kg
Balenie obsahuje: 2ks

Werner_AuthorisedDistributor_Logo

Werner je jedna zo značiek produktov firmy WernerCo. WernerCo je súkromný, plne integrovaný, medzinárodný výrobca a distribútor lezeckých produktov, prístupových systémov, produktov na ochranu proti pádu a produktov pre ukladanie náradia do Pick-up vozidiel a dodávkových vozidiel. WernerCo má výrobné, skladovacie, predajné a distribučné zariadenia a kancelárie v Spojených štátoch, Mexiku, Kanade, Číne, Veľkej Británii a Austrálii. WernerCo je popredným výrobcom lezeckých produktov v Severnej Amerike a jej výrobky sú považované za najkvalitnejšie tohto odvetvia.